Katalog ubytování s přímými kontakty na penziony, priváty, chaty, hotely, ubytovny a levné ubytování na horách i ve městě.

Proč právě my

Kdo jsme?


Za projektem TopUbytko.cz najdete tým, který usilovně pracoval na zprovoznění portálu, jenž plně naslouchá potřebám partnerů. Již od roku 2010 se věnujeme tvorbě portálů, které jsou zaměřeny zejména pro naše partnery, kterými jsou návštěvníci, čtenáři, inzerenti a zákazníci. Naše oblast je v současné době zejména Česká republika a Slovensko. Vytvořili jsme portál informující o NHL - NHLportal.cz, který v současnosti patří mezi nejnavštěvovanější portály svého druhu. V roce 2012 jsme spustili portál informující o NBA - Nbasket.cz. Ten se postupem času stal jedničkou na trhu v tomto odvětví v našich končinách. Ve stejném roce jsme kompletně změnili vzhled internetového obchodu FanObchod.cz, který je díky své nabídce a přístupu k zákazníkům opět opravdovým unikátem v České republice a na Slovensku. Protože rádi cestujeme a sami hledáme příhodná ubytování pro naše cesty, rozhodli jsme se, že založíme katalog ubytovacích zařízení, TopUbytko.cz. Přístup jsme zvolili stejný, tedy hlavním měřítkem úspěchu jsou pro nás spokojení zákazníci, v tomto případě Vy, naši inzerenti. Jsme tak jako vždy připraveni vyhovět přáním našich inzerentů a portál rozvíjet ku prospěchu obou stran.

Jaká vyznáváme pravidla?


Inzerát obsahuje vše důležité
Pokud se rozhodnete inzerovat u nás Vaše ubytovací zařízení, poskytneme Vám kompletní propagaci. Co přesně obsahuje inzerát ubytovacího zařízení můžete najít na stránce Ceník inzerce. Chceme, aby naši partneři/inzerenti dostávali od nás kompletní podporu a věříme, že veškeré možnosti inzerce budou Vámi, našimi partnery, využívány v plné míře.

Řídíme se pravidlem "spokojený partner, výborná spolupráce"
Za roky provozování portálů se nám osvědčilo pravidlo, že provozovat portál pro partnery, návštěvníky, zákazníky a čtenáře, je to nejlepší. Rozvíjíme veškeré portály v interakci s lidmi, pro které jsou portály určeny. Tím je zajištěna maximální variabilita portálů ve vztahu, pro co jsou portály určeny. Pakliže máte nápad na zlepšení portálu a podělíte se o něj s námi, je s největší praděpodobností, že takové vylepšení portálu co nevidět spatří světlo světa a uvedeme ho do provozu. Toto nejsou u nás fráze, tak prostě fungujeme.

Transparentní cenová politika
Nabízíme maximum za jednu cenu. Cena je konečná včetně DPH. Při vylepšení portálu nabízíme nové vlastnostni portálu každému partnerovi a je pouze na něm, zda novinku pro svoji propagaci využije, či nikoli.

Jedna cena, jeden balík bez kompromisů
Cenová politika je transparentní a propagaci nabízíme za jednu cenu. Výhodou TopUbytko.cz je, že veškeré inzeráty zobrazené na této stránce mají přístup ke všemu, co nabízíme. Máte tak možnost využívat veškeré výhody, co náš portál nabízí.

Poradenství zdarma
Stavíme na kvalitním zákaznickém servisu, tedy s každým partnerem máme v administraci speciální stránku s offline komunikací, kam nám můžete kdykoli napsat a milerádi Vám poradíme a pomůžeme. Pokud si budete přát, pomůžeme Vám inzerát zkontrolovat nebo pouze poradit, co by se dalo zlepšit a jak Váš inzerát oživit? Váš úspěch je naším úspěchem a uděláme pro to vše, co je v našich silách.